1
21 setembre - 02 octubre 2022

Positiu

Russafa Escènica 2022

Programació

19 - 25 Setembre

DIMECRES 21 DIJOUS 22 DIVENDRES 23 DISSABTE 24 DIUMENGE 25
12:30h B07. Pots? | Russafa Escènica - CCCC - Cia Indecents 12:30h B05. Lux Radius | TransferMove i Academia CdM
18:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 18:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 18:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 18:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08
19:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 19:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 19:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 19:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08
20:30h Festa d'inauguració | Concert Sofia 20:30 B03. Tomada | Foria Producciones 20:30 B03. Tomada | Foria Producciones 20:30 B03. Tomada | Foria Producciones 20:30 B03. Tomada | Foria Producciones
20:30h B02. V E R S I √ď N | Toni Agust√≠ 20:30h B02. V E R S I √ď N | Toni Agust√≠ 20:30h B02. V E R S I √ď N | Toni Agust√≠ 20:30h B02. V E R S I √ď N | Toni Agust√≠
20:30h B04. La pieza laaarga de Silla Verde/Cadira Verda | Encara no té nom produccions 20:30h B04. La pieza laaarga de Silla Verde/Cadira Verda | Encara no té nom produccions 20:30h B04. La pieza laaarga de Silla Verde/Cadira Verda | Encara no té nom produccions 20:30h B04. La pieza laaarga de Silla Verde/Cadira Verda | Encara no té nom produccions
20:30h B05. Lux Radius | TransferMove i Academia CdM 20:30h B05. Lux Radius | TransferMove i Academia CdM 20:30h B05. Lux Radius | TransferMove i Academia CdM

26 Setembre - 2 Octubre

DILLUNS 26 DIMARTS 27 DIMECRES 28 DIJOUS 29 DIVENDRES 30 DISSABTE 1 DIUMENGE 2
10:00h Curs dramaturgia i escriptura | Mafalda Bellido 10:00h Curs dramaturgia i escriptura | Mafalda Bellido 10:00h Curs teatre musical | Victor Lucas i Mamen Mengó 10:00h Curs teatre musical | Victor Lucas i Mamen Mengó 10:00h Curs teatre musical | Victor Lucas i Mamen Mengó
11:00h B11. Aperitiu | Els Informalls
11:30h Jornades 'El text a les arts vives' | Fernando Gandasegui, Anto Rodríguez, Sofía Asencio i Tomàs Aragay 11:30h Jornades 'El text a les arts vives' | Fernando Gandasegui, Anto Rodríguez, Sofía Asencio i Tomàs Aragay
12:00h La xiqueta que volia arribar a la pau | Adri√°n Novella
17:00h Un café amb María García | Xarrada comunicació
18:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 18:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 18:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 18:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08
19:00h Lectura dramatitzada | Las Zarzas - Sergio Serrano 19:00h B08. Lo otro: El Concierto | Anto Rodríguez 19:00h B10. Envà | Amer i Àfrica Circ Cia 19:00h B06. La raya imperceptible de la aurora | Direcció Antes Collado 19:00h B06. La raya imperceptible de la aurora | Direcció Antes Collado
19:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 19:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 19:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 19:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08 19:15h Programació vivers | Peces curtes V01-V08
20:00h B09. Noche ca√Ī√≥n | Societat Doctor Alonso 20:00h Festa de cloenda | Concert Mejores Amigas

Retrospectiva Russafa Escènica

Subscriu-te al nostre newsletter

* indicates required